Cappuccino

Kompaktní a nenápadně nápadné při jízdě / komfortní a překvapivě prostorné při kempování.

Takto bychom mohli charakterizovor výsledek 2,5 roku trvajícího vývoje našeho nového modelu.

Základem pro vestavbu je skříňové vozidlo MB Sprinter Kompact. Předností tohoto modelu jsou jeho vnější rozměry, které Vám umomžní jeho každodenní využití, jako druhého vozidla v rodině a přitom interiér, jeho prostor a vybavení, vám nabízí komfort a zázemí plně vybaveného obytného automobilu.

Cappuccino je koncipováno pro 2 až 5 osob pro jízdu a 2 až 4 osoby pro spaní. Vzájemné zkloubení těchto zdánlivě protichůdných požadavků v malém vozidle, jsme dosáhli kombinovaným využitím obytného prostoru pro salón a rozkládací postel s elektromechanickým ovládáním. Vozidlo je osazeno zvedací střechou vlastní konstrukce, která zvětší vnitřní výšku na 240 cm a ve které je prostor pro spaní dvou osob.

Střecha našeho Cappuccina se zvedá rovnoměrně o 80 cm. Stěny jsou ušity z velmi kvalitního materiálu, který je primárně určen pro střechy kabrioletů. Na rozkládání a skládání není třeba vynaložit žádné zvýšené úsilí, jelikož jsou stěny ušity jako „harmonika“ a tím odpadá nutnost urovnávání plachty při spouštění střechy.

V interiéru naleznete vše, co od obytného automobilu očekáváte, včetně nadstandartního úložného prostoru, tzv. garáže o rozměrech Š 100, H 70 a V 160 cm.

Nyní je Cappuccino ve fázi výroby prototypu. Reálné dokončení prvních zakázek je podzim 2017. Pokud Vás tento model nadchnul, zrovna tak jako jeho tvůrce, rádi s Vámi začneme jednat o podrobnostech jeho provedení a termínech dokončení případné objednávky.

Eastwander, s.r.o.
Kotojedská 2588
Areál firmy FAKO,
767 01 Kroměříž

E-mail: info@eastwander.com

Tel. : +420 608 736 736
Tel. : +420 777 741 380

 


čeština cz Deutsch de