Ceníky

Složená postel (1) (1)

Van Camping Modul je postel v autě a ostatní zázemí pro kempování. Jedná se o stavebnicový systém a je pouze na volbě zákazníka, jaké další vybavení si bude přát. Jednotlivé moduly lze v budoucnu libovolně dokupovat.

"Camper za 15 minut"

Jedinečnost Van Camping Modulu spočívá v konstrukci podnože postele, která je samonosná nebo částečně samonosná a pro rozložení nevyužívá sklopené opěradlo zadního sedadla. Tzn. zadní řadu trojsedadla klidně můžete nechat doma, a tím vznikne ucelený prostor v minimální délce až 2,6 m pro lyže, surf a jiné. Využití tohoto prostoru je na Vás (chladnička, křesílka a stůl, přenosná chemická toaleta, sportovní potřeby a jiné).

Moduly jsou konstruovány pro velmi jednoduché vložení a ukotvení prostřednictvím předpřipravených kotvících bodů v úložném prostoru vozidla. Celá operace trvá v řádu pár minut. V malém okamžiku bude pro vás velmi jednoduché ze svého rodinného vozu vytvořit camper a vyrazit za dobrodružstvím nebo odpočinkem. Kompletní sestava zahrnuje postel, vodu, vaření, lednici, okenní tašky a zastínění a v neposlední řadě doplňkovou výbavu.Nechte se inspirovat ideální sestavou pro Váš camper

Osobní vůz 8 míst Camper 5 míst za jízdy Camper při kempování Spaní - rozložené postele
Osobní vůz 8 míst Camper 5 míst za jízdy        Camper při kempování  Spaní - rozložené postele

Toto uspořádání udělá z vašeho vozidla malý obytný automobil pro celoroční využití. Je to vhodné provedení pro krátkou i dlouhou karoserii.

 Při troše šikovnosti, ve dvou osobách, stále platí "Camper za 15 minut"

Více ve fotogalerii
ZDE

Podrobný popis a ceníky:

Popis a ceny

Popis a ceny

Popis a ceny

Popis a ceny

Popis a ceny

Popis a ceny

Popis a ceny

Popis a ceny

Popis a ceny

Popis a ceny

Popis a ceny

Popis a ceny

Popis a ceny

A nejen pro výše uvedené vozidla, modulovou vestavbu Vám na zakázku vyrobíme do jakéhokoliv vozidla typu karoserie: MPV, combi, SUV, pick-up apod. bez omezení roku výroby.


Popis a ceny

instagram

EASTWANDER, s.r.o.
Kotojedská 2588
Areál firmy FAKO,
767 01 Kroměříž

E-mail: info@eastwander.com

Tel. : +420 608 736 736
Tel. : +420 777 741 380

 

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


čeština cz Deutsch de