Sportissimo M

Základem pro vestavbu je skříňové vozidlo FORD Transit Van, karoserie L3H3 – celková délka vozidla 5910 mm.

„EMKO“ je koncipováno pro 3 až 4 osoby pro jízdu a 3 až 4 osoby pro spaní. Každá z variant uspořádání interiéru má své přednosti. Je pouze na volbě zákazníka, pro kterou se rozhodne.

Ke komfortu pobytu v obytném automobilu zásadním způsobem přispěje naše vyjímečná koupelna, která je vyrobena jako laminátová skořepina, lakovaná bíle a na závěr keramickým bezbarvým lakem – velmi odolné provedení proti poškození povrchu a jednoduché na údržbu. Díky vnitřnímu uspořádání je velmi prostorná, vhodná i pro pohodové sprchování. Do základního vybavení patří toaleta DOMETIC, skleněné umývadlo v moderním líbivém designu, dávkovač mýdla, sprcha, odsávání výkonným ventilátorem, zrcadlo a odkládací poličky a háčky.

V základní ceně rovněž nabízíme širokou škálu barevného provedení interieru – skříňky a obložení stěn si zákazník může téměř libovolně kombinovat.

Unikátní řešení tepelné izolace

Tepelná izolace je provedena aplikací kanadské stříkané pěny ICYNENE, která vytváří zcela kompaktní vzduchotěsnou izolační vrstvu, bez jakýchkoli spár a netěsností. Pěna po nastříkání a následné reakci pronikne do všech sloupků, nosníků a profilů. Díky vytěsnění všech dutin nedochází k nežádoucímu srážení vodních par na vnitřní stěně karoserie a k následné možnosti vzniku koroze karoserie – více na www.chytraizolace.cz

Transit M 07Transit M 06
Transit M 05Transit M 04
Transit M 03Transit M 02
1312
1107
Transit M 08

Eastwander, s.r.o.
Kotojedská 2588
Areál firmy FAKO,
767 01 Kroměříž

E-mail: info@eastwander.com

Tel. : +420 608 736 736
Tel. : +420 777 741 380

 


čeština cz Deutsch de