Van Camping Modul

"Camper za 15 minut"

  

Van Camping Modul je postel v autě a ostatní zázemí pro kempování. Jedná se o stavebnicový systém a je pouze na volbě zákazníka, jaké další vybavení si bude přát. Jednotlivé moduly lze v budoucnu libovolně dokupovat.

Moduly jsou konstruovány pro velmi jednoduché vložení a ukotvení prostřednictvím předpřipravených kotvících bodů v úložném prostoru vozidla. Celá operace trvá v řádu pár minut. V malém okamžiku bude pro vás velmi jednoduché ze svého rodinného vozu vytvořit camper a vyrazit za dobrodružstvím nebo odpočinkem. Naše modulová sestava vytvoří zázemí pro běžné potřeby outdoorového trávení času. Kompletní sestava zahrnuje postel, vodu, vaření, lednici, okenní tašky a zastínění a v neposlední řadě doplňkovou výbavu.

Jedinečnost Van Camping Modulu spočívá v konstrukci podnože postele, která je samonosná nebo částečně samonosná a pro rozložení nevyužívá sklopené opěradlo zadního sedadla. Tzn. zadní řadu trojsedadla klidně můžete nechat doma, a tím vznikne ucelený prostor v minimální délce 2 m pro lyže, surf a jiné. Využití tohoto prostoru je na Vás (chladnička, křesílka a stůl, přenosná chemická toaleta, sportovní potřeby a jiné).

Modulová vestavba je vhodná pro typy vozidel „VAN“ jako jsou např.

Popis a ceny

Popis a ceny

Popis a ceny

  • Volkswagen T5, T6, Caravelle

Popis a ceny

A nejen pro výše uvedené vozidla, modulovou vestavbu Vám na zakázku vyrobíme do jakéhokoliv vozidla typu karoserie: MPV, combi, SUV, pick-up apod. bez omezení roku výroby.


Popis a ceny


Fotogalerie

Citroën Berlingo - Peugeot Rifter - Opel Combo    

     

Fiat Talento - Renault Trafic - Opel Vivaro - Nissan NV 300 v provedení krátké karoserie L1

           Volkswagen T5, T6, Caravelle v provedení dlouhé karoserie L2

                     

čeština cz Deutsch de